At Run TimeIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

At Run Time

★ — /102026-06-29

Разработчикът не е посочен · ISART Digital

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи

За играта

At Run Time is a first-person parkour game focused on speed, precision, and risk-taking. After stealing an energy source from a smuggler’s hideout, escape through deadly traps using advanced movement skills before time runs out.

Системни изисквания и език

Минимални

• ОС: Windows 11 64-bit

• Процесор: AMD Ryzen 5 5500 3.60GHz / Intel Core i5-11400F 2.60GHz

• Памет: 16 GB памет

• Видеокарта: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX570 (4GB VRAM)

• Пространство за съхранение: 2 GB достъпно пространство

Препоръчителни

• ОС: Windows 11 64-bit

• Процесор: AMD Ryzen 7 5700X 3.4Ghz / Intel Core i7-12700F 3.6GHz

• Памет: 16 GB памет

• Видеокарта: NVIDIA GeForce RTX 3060 / AMD Radeon RX6600 XT (8GB VRAM)

• Пространство за съхранение: 2 GB достъпно пространство
🌐 English (Audio), English (Subtitles), English (Interface), French (Audio), French (Subtitles), French (Interface), Chinese (Simplified) (Audio), Chinese (Simplified) (Subtitles), Chinese (Simplified) (Interface), Russian (Audio), Russian (Subtitles), Russian (Interface)

Често задавани въпроси

Кога излиза At Run Time?

Обявената дата на излизане е 2026-06-29.

На кои платформи е At Run Time?

At Run Time е налична или обявена за PC (Microsoft Windows).

Какви езици поддържа At Run Time?

Посочени езици: English (Audio), English (Subtitles), English (Interface), French (Audio), French (Subtitles), French (Interface), Chinese (Simplified) (Audio), Chinese (Simplified) (Subtitles), Chinese (Simplified) (Interface), Russian (Audio), Russian (Subtitles), Russian (Interface).

Трейлъри

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля At Run Time легално?

Търсиш At Run Time download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като At Run Time

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари