Chaos WarriorIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Chaos Warrior

★ — /102026-09-01

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи

За играта

Chaos Warrior is a retro JRPG inspired by the NES era. Fight deadly monsters, explore dangerous locations, and gain the strength to become the hero that saves the world!
Историята на играта
100 years ago, the Chaos Lord emerged and wrought death and destruction to all. A band of heroes rose and defeated the Chaos Lord, banishing him from this world with a magic crystal. Now the Chaos Lord has returned and it falls to you to defeat him once again. Finn, a young Knight of the Kingdom of Efenia, is tasked with collecting the Crests from each of the 3 Kingdoms in order to unlock the power to defeat the Chaos Lord.

Системни изисквания и език

Минимални

• Изисква 64-битов процесор и операционна система

• ОС: Windows 10 or Newer

• Процесор: Any

• Памет: 1 GB памет

• Видеокарта: Any

• Пространство за съхранение: 2 GB достъпно пространство

Препоръчителни

• Изисква 64-битов процесор и операционна система
🌐 English (Interface)

Често задавани въпроси

Кога излиза Chaos Warrior?

Обявената дата на излизане е 2026-09-01.

На кои платформи е Chaos Warrior?

Chaos Warrior е налична или обявена за PC (Microsoft Windows), Linux.

Какви езици поддържа Chaos Warrior?

Посочени езици: English (Interface).

Трейлъри

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Chaos Warrior легално?

Търсиш Chaos Warrior download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Chaos Warrior

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари