Database Detective: Minor Crimes DivisionIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Database Detective: Minor Crimes Division

★ — /102026-07-17

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи

За играта

Solve criminal cases through the power of SQL queries! Help out the city of Los Zorangeles by becoming a Database Detective in this new (unpaid) work from home opportunity.

Системни изисквания и език

Минимални

• Изисква 64-битов процесор и операционна система

• ОС: Windows 10

• Процесор: Anything from the past 20 years

• Памет: 4 GB памет

• Видеокарта: Yes

• DirectX: версия 10

• Пространство за съхранение: 2 GB достъпно пространство

Препоръчителни

• Изисква 64-битов процесор и операционна система
🌐 English (Interface), English (Audio), English (Subtitles)

Често задавани въпроси

Кога излиза Database Detective: Minor Crimes Division?

Обявената дата на излизане е 2026-07-17.

На кои платформи е Database Detective: Minor Crimes Division?

Database Detective: Minor Crimes Division е налична или обявена за PC (Microsoft Windows), Mac, Linux.

Какви езици поддържа Database Detective: Minor Crimes Division?

Посочени езици: English (Interface), English (Audio), English (Subtitles).

Трейлъри

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Database Detective: Minor Crimes Division легално?

Търсиш Database Detective: Minor Crimes Division download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Database Detective: Minor Crimes Division

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари