Flap de ClapIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Flap de Clap

★ — /102026-12-31⏳ след 71 дни

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи

За играта

Take on Mount Snoepje by flapping your way up with up to three friends. Be careful not to bonk too much or you might end up at the very bottom again.
Hunt for highscores in the endless runner mode, dodging and defeating various enemies and bosses.

Системни изисквания и език

Минимални

• ОС *: Windows 8 or newer

• Процесор: Intel Core i5 or better

• Памет: 2 GB памет

• Видеокарта: Nvidia GTX 950 or better

• Пространство за съхранение: 250 MB достъпно пространство

Препоръчителни

Няма публикувани данни.
🌐 English (Audio), English (Subtitles), English (Interface), German (Subtitles), Spanish (Spain) (Interface), Spanish (Spain) (Subtitles), French (Interface), French (Subtitles), Italian (Interface), Italian (Subtitles), German (Interface)

Често задавани въпроси

Кога излиза Flap de Clap?

Обявената дата на излизане е 2026-12-31.

На кои платформи е Flap de Clap?

Flap de Clap е налична или обявена за PC (Microsoft Windows).

Какви езици поддържа Flap de Clap?

Посочени езици: English (Audio), English (Subtitles), English (Interface), German (Subtitles), Spanish (Spain) (Interface), Spanish (Spain) (Subtitles), French (Interface), French (Subtitles), Italian (Interface), Italian (Subtitles), German (Interface).

Трейлъри

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Flap de Clap легално?

Търсиш Flap de Clap download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Flap de Clap

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари