Hearty Haven: AmalgamatedIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Hearty Haven: Amalgamated

★ — /102026-10-30⏳ след 9 дни

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи

За играта

Hearty Henrys back and he's stronger than ever along with his pals Moody Moo and Silly Sam! An upgraded magnet watch and so much more! Fight your way down to the depths of this facility while trying to keep your body in one piece

Системни изисквания и език

Минимални

Няма публикувани данни.

Препоръчителни

Няма публикувани данни.
🌐 English (Interface), English (Audio), English (Subtitles)

Често задавани въпроси

Кога излиза Hearty Haven: Amalgamated?

Обявената дата на излизане е 2026-10-30.

На кои платформи е Hearty Haven: Amalgamated?

Hearty Haven: Amalgamated е налична или обявена за PC (Microsoft Windows).

Какви езици поддържа Hearty Haven: Amalgamated?

Посочени езици: English (Interface), English (Audio), English (Subtitles).

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Hearty Haven: Amalgamated легално?

Търсиш Hearty Haven: Amalgamated download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Hearty Haven: Amalgamated

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари