Here AgainIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Here Again

★ — /102026-12-31⏳ след 71 дни

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи

За играта

You wake up in a silent underground facility with one simple instruction: REMEMBER THE BUTTON. Weird dreams and changing surroundings haunt this place. Explore, observe, and unveil the mystery that envelopes this place in this Retro Psychological Horror Game.

Системни изисквания и език

Минимални

• ОС: Windows 10 64-bit

• Процесор: AMD Ryzen 7 2700U with Radeon Vega Mobile Gfx

• Памет: 8 GB памет

• Видеокарта: AMD Radeon RX540

• DirectX: версия 11

• Пространство за съхранение: 250 MB достъпно пространство

Препоръчителни

Няма публикувани данни.
🌐 English (Interface), English (Audio), English (Subtitles), German (Interface), German (Subtitles)

Често задавани въпроси

Кога излиза Here Again?

Обявената дата на излизане е 2026-12-31.

На кои платформи е Here Again?

Here Again е налична или обявена за PC (Microsoft Windows).

Какви езици поддържа Here Again?

Посочени езици: English (Interface), English (Audio), English (Subtitles), German (Interface), German (Subtitles).

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Here Again легално?

Търсиш Here Again download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Here Again

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари