Master of ChaosIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Master of Chaos

★ — /102026-12-31⏳ след 71 дни

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи

За играта

Pulverize your enemies for underestimating this cute little wizard by counter attacks, deflecting projectiles, unleashing face-melting ultimate abilities and building insane combos boosting your power until you are strong enough to beat the boss or break the game - Either way you win.

Системни изисквания и език

Минимални

• ОС *: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)

• Процесор: Intel Core i5-4590 / AMD FX-8350

• Памет: 8 MB памет

• Видеокарта: NVIDIA GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 280

• DirectX: версия 11

• Пространство за съхранение: 2 GB достъпно пространство

Препоръчителни

• ОС: Windows 10 (64-bit)

• Процесор: Intel Core i5-6600K / AMD FX-9590

• Памет: 16 MB памет

• Видеокарта: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 390

• DirectX: версия 11

• Пространство за съхранение: 2 GB достъпно пространство
🌐 English (Interface), English (Audio), English (Subtitles), French (Interface), French (Audio), French (Subtitles), German (Interface), German (Audio), German (Subtitles), Chinese (Simplified) (Interface), Chinese (Simplified) (Audio), Chinese (Simplified) (Subtitles), Russian (Interface), Russian (Audio), Russian (Subtitles), Swedish (Interface), Swedish (Audio), Swedish (Subtitles), Japanese (Interface), Japanese (Audio), Japanese (Subtitles), Korean (Interface), Korean (Subtitles), Italian (Interface), Italian (Subtitles)

Често задавани въпроси

Кога излиза Master of Chaos?

Обявената дата на излизане е 2026-12-31.

На кои платформи е Master of Chaos?

Master of Chaos е налична или обявена за PC (Microsoft Windows).

Какви езици поддържа Master of Chaos?

Посочени езици: English (Interface), English (Audio), English (Subtitles), French (Interface), French (Audio), French (Subtitles), German (Interface), German (Audio), German (Subtitles), Chinese (Simplified) (Interface), Chinese (Simplified) (Audio), Chinese (Simplified) (Subtitles), Russian (Interface), Russian (Audio), Russian (Subtitles), Swedish (Interface), Swedish (Audio), Swedish (Subtitles), Japanese (Interface), Japanese (Audio), Japanese (Subtitles), Korean (Interface), Korean (Subtitles), Italian (Interface), Italian (Subtitles).

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Master of Chaos легално?

Търсиш Master of Chaos download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Master of Chaos

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари