Music Power UpIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Music Power Up

★ — /102026-12-31⏳ след 71 дни

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи

За играта

As a musician in the 1980s, create music for early video games. Make your own sounds and melodies from scratch, or use pre-composed patterns. Play games, upgrade the music app, meet programmers, editors and musicians, find your next music job, in the crazy decade that started the digital revolution.

Системни изисквания и език

Минимални

• Изисква 64-битов процесор и операционна система

• ОС: Windows 10 or later

• Процесор: x86 1.5 Ghz

• Памет: 4 GB памет

• Видеокарта: Integrated GPU or better

• Пространство за съхранение: 450 MB достъпно пространство

Препоръчителни

• Изисква 64-битов процесор и операционна система

• ОС: Windows 10 or later

• Процесор: x86 2 Ghz

• Памет: 4 GB памет

• Видеокарта: Integrated GPU or better

• Пространство за съхранение: 450 MB достъпно пространство
🌐 English (Interface), French (Interface), Italian (Interface), German (Interface), Spanish (Spain) (Interface), Japanese (Interface), Japanese (Subtitles)

Често задавани въпроси

Кога излиза Music Power Up?

Обявената дата на излизане е 2026-12-31.

На кои платформи е Music Power Up?

Music Power Up е налична или обявена за PC (Microsoft Windows), Mac, Linux.

Какви езици поддържа Music Power Up?

Посочени езици: English (Interface), French (Interface), Italian (Interface), German (Interface), Spanish (Spain) (Interface), Japanese (Interface), Japanese (Subtitles).

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Music Power Up легално?

Търсиш Music Power Up download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Music Power Up

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари