Neuron ActivationIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Neuron Activation

★ — /102026-10-28⏳ след 7 дни

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи
A frantic rhythm-puzzle game filled with micro-challenges. Push buttons, flip switches, shoot targets and more in search of high scores to appease your overlords.

Системни изисквания и език

Минимални

• ОС *: Windows 7 64bit

• Процесор: Intel Core i3-3240, AMD FX-4300

• Памет: 4 GB памет

• Видеокарта: GeForce GTX 560 Ti (1GB), Radeon HD 7750 (1GB)

• Пространство за съхранение: 3 GB достъпно пространство

Препоръчителни

• Процесор: Intel Core i5-3470

• Видеокарта: GeForce GTX 1050 (2GB), Radeon R9 380 (2GB)
🌐 English (Interface), English (Subtitles), French (Interface), French (Subtitles), German (Interface), German (Subtitles), Spanish (Spain) (Interface), Spanish (Spain) (Subtitles), Chinese (Simplified) (Interface), Chinese (Simplified) (Subtitles), Chinese (Traditional) (Interface), Chinese (Traditional) (Subtitles), Japanese (Interface), Japanese (Subtitles), Portuguese (Brazil) (Interface), Portuguese (Brazil) (Subtitles), Russian (Interface), Russian (Subtitles), Korean (Interface), Korean (Subtitles), Turkish (Interface), Turkish (Subtitles)

Често задавани въпроси

Кога излиза Neuron Activation?

Обявената дата на излизане е 2026-10-28.

На кои платформи е Neuron Activation?

Neuron Activation е налична или обявена за PC (Microsoft Windows).

Какви езици поддържа Neuron Activation?

Посочени езици: English (Interface), English (Subtitles), French (Interface), French (Subtitles), German (Interface), German (Subtitles), Spanish (Spain) (Interface), Spanish (Spain) (Subtitles), Chinese (Simplified) (Interface), Chinese (Simplified) (Subtitles), Chinese (Traditional) (Interface), Chinese (Traditional) (Subtitles), Japanese (Interface), Japanese (Subtitles), Portuguese (Brazil) (Interface), Portuguese (Brazil) (Subtitles), Russian (Interface), Russian (Subtitles), Korean (Interface), Korean (Subtitles), Turkish (Interface), Turkish (Subtitles).

Трейлъри

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Neuron Activation легално?

Търсиш Neuron Activation download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Neuron Activation

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари