Operator: ObservationIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Operator: Observation

★ — /102026-10-26⏳ след 5 дни

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи

За играта

Operator: Observation is a Game based on the "Watch Rooms, and Report Anomalies" Concept of "Observation Duty" but now the Anomalies are way more aggressive and have way more ways to make you lose your Mind. Your Instructor will follow you on the way to becoming a good Operator.

Системни изисквания и език

Минимални

• ОС: Windows 10 & 11

• DirectX: версия 9.0

• Пространство за съхранение: 15 GB достъпно пространство

Препоръчителни

• ОС: Windows 10 & 11

• DirectX: версия 10

• Пространство за съхранение: 15 GB достъпно пространство
🌐 English (Interface), German (Interface), English (Subtitles), German (Subtitles), English (Audio), German (Audio)

Често задавани въпроси

Кога излиза Operator: Observation?

Обявената дата на излизане е 2026-10-26.

На кои платформи е Operator: Observation?

Operator: Observation е налична или обявена за PC (Microsoft Windows).

Какви езици поддържа Operator: Observation?

Посочени езици: English (Interface), German (Interface), English (Subtitles), German (Subtitles), English (Audio), German (Audio).

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Operator: Observation легално?

Търсиш Operator: Observation download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Operator: Observation

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари