Pickie GrappyIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Pickie Grappy

★ — /102026-10-27⏳ след 6 дни

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи

За играта

A satisfying claw-machine arcade sim where every click counts. Time your grabs, chase rare prizes, and get rich by catching every satisfying item.

Системни изисквания и език

Минимални

Няма публикувани данни.

Препоръчителни

Няма публикувани данни.
🌐 English (Interface), French (Interface), German (Interface), Spanish (Spain) (Interface), Japanese (Interface), Korean (Interface), Portuguese (Brazil) (Interface), Russian (Interface), Chinese (Simplified) (Interface)

Често задавани въпроси

Кога излиза Pickie Grappy?

Обявената дата на излизане е 2026-10-27.

На кои платформи е Pickie Grappy?

Pickie Grappy е налична или обявена за PC (Microsoft Windows), Mac.

Какви езици поддържа Pickie Grappy?

Посочени езици: English (Interface), French (Interface), German (Interface), Spanish (Spain) (Interface), Japanese (Interface), Korean (Interface), Portuguese (Brazil) (Interface), Russian (Interface), Chinese (Simplified) (Interface).

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Pickie Grappy легално?

Търсиш Pickie Grappy download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Pickie Grappy

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари