Sketch KingdomIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Sketch Kingdom

★ — /102026-10-28⏳ след 7 дни

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи

За играта

A short, incremental game with notebook aesthetic. Draw your own creatures, gather resources and accumulate gold to unlock upgrades. Complete missions to progress through a skill tree that expands everything you can do. Simple, charming and surprisingly addictive. Can you complete the notebook?

Често задавани въпроси

Кога излиза Sketch Kingdom?

Обявената дата на излизане е 2026-10-28.

На кои платформи е Sketch Kingdom?

Sketch Kingdom е налична или обявена за PC (Microsoft Windows), Mac.

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Sketch Kingdom легално?

Търсиш Sketch Kingdom download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Sketch Kingdom

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари