Spirit DungeonIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Spirit Dungeon

★ — /102026-06-26

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи
Party building × deckbuilding × auto battle. As a summoner, collect spirits, choose your cards, and brave the depths of a dark forest dungeon in this roguelike RPG.

Системни изисквания и език

Минимални

• Изисква 64-битов процесор и операционна система

• ОС: Windows 10 (64-bit)

• Процесор: Intel Core i3 or equivalent

• Памет: 4 GB памет

• Видеокарта: DirectX 11 compatible GPU with 512MB VRAM

• DirectX: версия 11

• Пространство за съхранение: 1 GB достъпно пространство

Препоръчителни

• Изисква 64-битов процесор и операционна система

• ОС: Windows 10/11 (64-bit)

• Процесор: Intel Core i5 or equivalent

• Памет: 8 GB памет

• Видеокарта: DirectX 11 compatible GPU with 1GB VRAM

• DirectX: версия 11

• Пространство за съхранение: 1 GB достъпно пространство
🌐 Japanese (Subtitles), English (Subtitles), Chinese (Simplified) (Subtitles), Chinese (Traditional) (Subtitles), Korean (Subtitles), French (Subtitles), German (Subtitles), Spanish (Spain) (Subtitles), Portuguese (Brazil) (Subtitles), Russian (Subtitles), Japanese (Interface), English (Interface), Chinese (Simplified) (Interface), Chinese (Traditional) (Interface), Korean (Interface), French (Interface), German (Interface), Spanish (Spain) (Interface), Portuguese (Brazil) (Interface), Russian (Interface)

Често задавани въпроси

Кога излиза Spirit Dungeon?

Обявената дата на излизане е 2026-06-26.

На кои платформи е Spirit Dungeon?

Spirit Dungeon е налична или обявена за PC (Microsoft Windows).

Какви езици поддържа Spirit Dungeon?

Посочени езици: Japanese (Subtitles), English (Subtitles), Chinese (Simplified) (Subtitles), Chinese (Traditional) (Subtitles), Korean (Subtitles), French (Subtitles), German (Subtitles), Spanish (Spain) (Subtitles), Portuguese (Brazil) (Subtitles), Russian (Subtitles), Japanese (Interface), English (Interface), Chinese (Simplified) (Interface), Chinese (Traditional) (Interface), Korean (Interface), French (Interface), German (Interface), Spanish (Spain) (Interface), Portuguese (Brazil) (Interface), Russian (Interface).

Трейлъри

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Spirit Dungeon легално?

Търсиш Spirit Dungeon download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Spirit Dungeon

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари