Warlord: AwajiIGRI.EU / GAME FILE
ИГРА • IGRI.EU

Warlord: Awaji

★ — /102026-09-09

Разработчикът не е посочен

IGDB—0 оценки
igri.eu—0 оценки
Играли0играчи
Искат да играят0играчи
An army management simulator taking place in feudal japan made by Darkmatter games

Системни изисквания и език

Минимални

• Изисква 64-битов процесор и операционна система

• ОС: Windows 10 64-bit

• Процесор: Intel i5 9th Gen

• Памет: 16 GB памет

• Видеокарта: NVIDIA Geforce GTX 2060

• Пространство за съхранение: 6 GB достъпно пространство

Препоръчителни

• Изисква 64-битов процесор и операционна система

• ОС: Windows 11 64-bit

• Процесор: Intel i7 11th Gen

• Памет: 32 GB памет

• Видеокарта: NVIDIA Geforce RTX 3070

• Пространство за съхранение: 6 GB достъпно пространство
🌐 Japanese (Interface), Japanese (Audio), Japanese (Subtitles), Korean (Interface), Korean (Subtitles), Polish (Interface), Polish (Subtitles), Russian (Interface), Russian (Subtitles), Chinese (Simplified) (Interface), Chinese (Simplified) (Subtitles), Portuguese (Brazil) (Interface), Portuguese (Brazil) (Subtitles), French (Interface), French (Subtitles), Chinese (Traditional) (Interface), Chinese (Traditional) (Subtitles), English (Audio), English (Subtitles), Italian (Subtitles), German (Subtitles), Spanish (Spain) (Interface), Czech (Interface), English (Interface), Italian (Interface), German (Interface), Spanish (Spain) (Subtitles), Czech (Subtitles)

Често задавани въпроси

Кога излиза Warlord: Awaji?

Обявената дата на излизане е 2026-09-09.

На кои платформи е Warlord: Awaji?

Warlord: Awaji е налична или обявена за PC (Microsoft Windows).

Какви езици поддържа Warlord: Awaji?

Посочени езици: Japanese (Interface), Japanese (Audio), Japanese (Subtitles), Korean (Interface), Korean (Subtitles), Polish (Interface), Polish (Subtitles), Russian (Interface), Russian (Subtitles), Chinese (Simplified) (Interface), Chinese (Simplified) (Subtitles), Portuguese (Brazil) (Interface), Portuguese (Brazil) (Subtitles), French (Interface), French (Subtitles), Chinese (Traditional) (Interface), Chinese (Traditional) (Subtitles), English (Audio), English (Subtitles), Italian (Subtitles), German (Subtitles), Spanish (Spain) (Interface), Czech (Interface), English (Interface), Italian (Interface), German (Interface), Spanish (Spain) (Subtitles), Czech (Subtitles).

Трейлъри

ОФИЦИАЛНИ ИЗТОЧНИЦИ

Откъде да изтегля Warlord: Awaji легално?

Търсиш Warlord: Awaji download или изтегляне? igri.eu не разпространява пиратски файлове. Показваме само проверени официални магазини и сайтове.

ПОДОБНИ ЗАГЛАВИЯ

Игри като Warlord: Awaji

Виж всички →

Потребителски ревюта

Влез, за да оцениш и напишеш ревю.

Коментари